Darom/juosta
Popiežius prašo leisti svetur sulaikytiems asmenims sugrįžti į namus

sveturPopiežius Pranciškus sekmadienio vidudienį po tradicinės „Viešpaties qngelo“ maldos išsakė artumą trečiosiose šalyse neteisėtai sulaikytiems žmonėms, prašė leisti jiems kuo greičiau sugrįžti į savo gimtines.

Popiežius užtikrino, jog „meldžiasi už asmenis, neteisėtai sulaikytus svetimuose kraštuose. Deja, esama daugiau panašių atvejų, kurių priežastys įvairios ir kartais sudėtingos“, – sakė popiežius. Jis išsakė viltį, jog „pareigingai įgyvendinant teisingumą, šie asmenys galės kuo greičiau sugrįžti į savo tėvynes“.

Mergelės Marijos ašaros
Popiežius taip pat prisiminė Meksikoje, Hildago valstijoje, nuo potvynių nukentėjusius asmenis, užtikrino savo artumą, sakė, kad ypač meldžiasi už Tulos ligoninėje mirusius ir jų artimuosius.

Pranciškus užtikrino savo dvasinį dalyvavimą La Salette Mergelės Marijos šventovės šventėje pietryčių Prancūzijoje, kuria minimas ašarojančios Mergelės Marijos apsireiškimo dviem jaunuoliams 175 metinės.
„Marijos ašaros primena Jėzaus ašaras Jeruzalėje, jo verksmą Getsemanėje. Jos išreiškia Kristaus skausmą dėl mūsų nuodėmių ir yra nuolat aktualus kvietimas pasikliauti Dievo gailestingumu“, – sakė popiežius Pranciškus. (SAK / Vatican News)

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode