Darom/juosta
Rajono verslo atstovams – Savivaldybės palaikymas

Šiandien prie Mažeikių rajono savivaldybės susirinko keletas smulkiojo ir vidutinio verslo atstovų. Jie padėjo uždegtas žvakutes prie įėjimo į pastatą. Tokia akcija surengta protestuojant prieš Vyriausybės draudimą dirbti ne maisto parduotuvėms, grožio salonams ir kt.

Su susirinkusiaisiais susitiko Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius. Jis išklausė verslo atstovų nuogąstavimus ir nerimastingas mintis dėl susidariusios padėties, kai negali dirbti ir užsidirbti, o Vyriausybė nesiima jokių priemonių lengvinti karantino sąlygas.

Meras paaiškino, jog sprendimus dėl ribojimų karantino metu priima Vyriausybė. Savivaldybių vadovai nepritaria kai kuriems sprendimams, todėl Lietuvos savivaldybių asociacija siūlo Vyriausybei svarstyti galimybę anksčiau nei visoje Lietuvoje lengvinti karantino sąlygas tose savivaldybėse, kuriose geriau tvarkomasi su pandemija, jose susirgimų skaičius artėja prie nulio arba jį jau pasiekė.

Savivaldybės vadovas dėkojo susirinkusiesiems už palaikymą – užduoti klausimus ir teikti pasiūlymus Vyriausybei galės remdamasis ir verslo atstovų, rajono gyventojų nuomone.

MS -34

mazeikiai.lt nuotr.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode