Darom/juosta




Įteikti apdovanojimai Šiaulių ir Telšių regionų medikams

Vakar, liepos 15 d., Respublikinės Šiaulių ligoninės Konservatyviosios medicinos klinikos kiemelyje apdovanoti Šiaulių ir Telšių regionų medikai, prisidėję prie sėkmingo COVID-19 pandemijos suvaldymo. Įteikdamas medalius „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga dėkojo jiems už pasišventimą tokiu sudėtingu metu.

Kitų regionų medikams apdovanojimai jau buvo įteikti, likusių – bus įteikti vėliau.

 

Specialiai sukurti medaliai įteikti Respublikinės Šiaulių ligoninės ir jos koordinuojamų įstaigų medikams, karščiavimo klinikų, laboratorijų ir mobilių punktų darbuotojams. Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio prašymu A. Veryga taip pat perdavė medikams Lietuvos dailininkų dovanas – autorinius paveikslus.

Įteikdamas medalius sveikatos apsaugos ministras A. Veryga dėkojo medikams už kilnų, nuoširdų ir pasiaukojantį darbą pirmosiose gretose, suvaldant koronaviruso plitimą.

„Jums teko stoti į pirmąsias kovos gretas, kai priešas dar net nebuvo gerai žinomas. Tik jūsų profesionalumo ir pasiaukojimo dėka pavyko išgelbėti daug gyvybių ir užkirsti kelią nevaldomam viruso plitimui. Ir nors virusas dar nėra išnykęs, šiandien galime tvirtai teigti, jog Lietuva sėkmingai susitvarkė su šiuo iššūkiu ir tapo pavyzdžiu kitoms valstybėms“, – sakė A. Veryga.

Ministras dėkojo medikams ne tik už profesionalų darbą su pacientais, bet ir už jų teiktas idėjas bei pasiūlymus, už jų inicijuotas naujoves. A. Veryga akcentavo, jog svarbus sėkmės faktorius buvo komandinis darbas.

„Suvieniję skirtingų sričių specialistų turimas žinias, visi dirbome kaip viena komanda: epidemiologai, infektologai, medikai, visuomenės sveikatos specialistai, kiti ekspertai. Mokėjome klausytis vieni kitų ir padėti vieni kitiems – tai buvo mūsų stiprybė“, – sakė sveikatos apsaugos ministras.

Apie gyventojų ir medikų susitelkimo svarbą kalbėjo ir Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika.

„Jei ne Šiaulių ir Telšių apskričių gyventojų susitelkimas, parodytas atsakingumas bei sąmoningumas, visų šių apskričių medikų aukštas profesionalumas organizuojant ir įgyvendinat Šiaulių COVID-19 klasterio veiklą apsaugant save ir pacientus, nebūtų lydėjusi sėkmė ir nebūtų išvengta medikų bei pacientų užsikrėtimų gydymo įstaigose. Nuoširdžiausia Jums padėka už nueitą kelio dalį“, – sakė ligoninės vadovas.

Apdovanotojų sąrašas:

1. Rasa Penikienė              VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji slaugos administratorė

2. Justinas Stašys               VšĮ Akmenės rajono greitosios medicinos pagalbos centro direktorius

3. Ilona Ainienė                 VšĮ Joniškio rajono savivaldybės Greitosios medicinos pagalbos stoties bendrosios praktikos slaugytoja

4. Rima Grunskienė           VšĮ Joniškio rajono savivaldybės Greitosios medicinos pagalbos stoties bendrosios praktikos slaugytoja

5. Laima Klemienė            Joniškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja

6. VirgitaTuminienė         VšĮ Joniškio ligoninės vyresnioji slaugos administratorė

7. Vilma Mingailienė        Joniškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė

8. Lina Martinaitienė         Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė

9. Rita Petrikienė               Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytoja

10. Jurgita Blažienė           VšĮ Kelmės ligoninės vyriausioji slaugytoja

11. ArantaBūtautaitė         Mažeikių ligoninės vidaus ligų gydytoja, laikinai einanti Priėmimo-skubiosios pagalbos ir konsultacijų skyriaus vedėjo pareigas

12. Rima Juškienė             Mažeikių ligoninės Akušerijos ginekologijos ir neonatologijos skyriaus vyresnioji slaugos administratorė, bendrosios praktikos slaugytoja

13. Zina Jonušienė             UAB Dr. A. Biržiškos sveikatos centro bendrosios praktikos slaugytoja

14. Irena Lazarukienė        UAB Šeimos sveikatos centro bendrosios praktikos slaugytoja.

15. Darius Macevičius       VšĮ Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojas

16. Dalia Perminienė         VšĮ Mažeikių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

17. Orinta Račiūtė             VšĮ Mažeikių senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytoja

18. Jurgita Jurgaitienė       VšĮ Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos skyriaus vedėjas

19. Agnius Karmonas        VšĮ Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius

20. Eglė Mališevičienė      VšĮ Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. slaugytoja

21. Ieva Šablinskaitė         VšĮ Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos                                                                     gydytoja

22. Modesta Vaitkevičiūtė                      VšĮ Pakruojo rajono pirminės sveikatos priežiūros centro laborantei

23. Lina Ablingienė           VšĮ Plungės ligoninės vyresnioji slaugytoja-slaugos administratorė

24. Jurgita Anužienė          VšĮ Plungės ligoninės vaikų ligų gydytoja, Karščiavimo klinikos koordinatorė

25. Gytis Baltuonė             VšĮ Plungės ligoninės medicinosgydytojas

26. Rolandas Dėdinas        VšĮ Plungės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėjas, vidaus ligų gydytojas

27. Danguolė Luotienė      VšĮ Plungės ligoninės direktoriaus pavaduotoja, Ekstremalių situacijų valdymo grupės medicinos pagalbos koordinatorė

28. Aistė Ginaitienė           Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vyriausioji savivaldybės gydytoja

29. Greta Gudžiūnienė       VšĮ Radviliškio ligoninės vyriausioji slaugytoja

30.Virginija Jasiūnienė     VšĮ Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centro direktorė

31. Žydrūnė MotiejūnienėVšĮ Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro slaugos administratorė

32. Loreta Stirblienė         Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamento Radviliškio skyriaus vedėja

33. Adelė Batavičienė       VšĮ Rietavo pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytoja

34.Birutė Kerpienė            VšĮ Rietavo pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. gydytoja

35. Rita Stančiukienė        VšĮ Rietavo pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytoja

36. Giedrė Girdvainytė      VšĮ Regioninės Telšių ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus vedėja, gydytoja

37. Laima Jurytė-Zakarauskienė  VšĮ Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė

38. Mindaugas Kiburys     VšĮ Regioninės Telšių ligoninės mobilaus punkto vairuotojas

39. Almantas Lukavičius   Telšių rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovas

40. Asta Matulevičienė     VšĮ Regioninės Telšių ligoninės infekcijų kontrolės specialistė

41. Inga Sukauskienė         Telšių rajono savivaldybės administracijos centralizuoto vidaus audito skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai atliekanti savivaldybės gydytojo funkcijas

42. Asta Ivoškienė            Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė

43. Gražvydas Jocas        VšĮ Šiaulių Centro poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojas

44. Aušra Petkienė           VšĮ Šiaulių Centro poliklinikos bendrosios praktikos slaugytoja

45.Kristina Slonksnė        VšĮ Šiaulių Centro poliklinikos šeimos gydytoja

46. Andrius Stočkus          Šiaulių sporto gimnazijos direktoriaus pavaduotojas sporto reikalams

47. Algirdas Gauronskis    VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikos vadovas

48.Loreta Daukševičienė   VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja

49. Rasa Indriekienė          VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Laboratorinės diagnostikos skyriaus pagalbinė darbuotoja

50. Olga Shegurova           VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Laboratorinės diagnostikos                skyriaus biomedicinos technologė

51. Birutė Skėrienė            VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus anesteziologijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja

52. Kristina Bukantė          VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės medicinos biologė

53. Andželika Lapinskienė VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės bendrosios praktikos slaugytoja

54. Jurgita Rimdžiuvienė  VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės medicinos biologė

55. Remigijus Mažeika     VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius

Šią savaitę apdovanojimai bus įteikti ir kitų regionų medikams, o likusius apdovanojimus planuojama įteikti liepos pabaigoje.

Sveikatos apsaugos ministerijos informacija ir nuotrauka

 

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode