Darom/juosta




Lubiniai led šviestuvai – naujausia mados tendencija

Jau kuris laikas led šviestuvai nieko nebestebina ir tikrai nėra naujiena, kadangi per paskutinį laiką jie taip išpopuliarėjo ir imti naudoti praktiškai visur, kur ankščiau būdavo įprastos lempos ir netgi dar daugiau – kur seniau tradicinių lempų nebuvo galimybės įmontuoti. Tačiau ne vien dėl praktiškosios savo pusės bei plačių panaudojimo galimybių jie tapo tokie populiarūs, tai lėmė ir tai, jog taip galima sutaupyti gana daug elektros energijos. Tad nestebina ir pramoniniai led šviestuvai bei auganti jų rinka, kas didelėse gamyklų ar kitos paskirties patalpose, kur elektros sąnaudos ir taip didelės, tampa nemažu privalumu. Prie visų šių pliusų reikėtų pridėti ir tai, jog iš jų galima formuoti praktiškai bet kokį dizainą, kuris šviesdamas suteiks unikalumu kiekvienam interjerui – būtent šis aspektas leido užsitikrinti tokį populiarumą tiek tarp paprastų žmonių, tiek tarp interjero dizainerių.

Kur gali būti perkami led šviestuvai garažui?

Vienas iš variantų galėtų būti led šviestuvai Ermitažas parduotuvėje arba led šviestuvai Senukai prekybos centre, tačiau juos tikrai turėtumėte rasti ir kitose panašaus tipo parduotuvėse, kurios specializuojasi namų ūkio bei statybos prekių platinime. Kitas variantas yra specializuotos parduotuvės, kur išimtinai pardavinėjami tik led šviestuvai, tikėtina, jog ten rasite didesnį pasirinkimo asortimentą, be to, kreiptis į šias prekybos vietas pravartu ir tuo atveju, jeigu ieškote kažkokio nestandartinio sprendimo. Ir nereikėtų pamiršti interneto, kuriame galite rasti bei apsipirkti tiek tradicinių prekybos centrų virtualiose parduotuvėse, tiek specializuotose, o taip pat ir tik pas virtualiai prekiaujančias įmones.

Led šviestuvai ir kaip išsirinkti tinkamiausius?

Pirmiausia reikėtų įsivertinti savo poreikius ir ypač atkreipti ne į techninę pusę, o į vizualiąją, kadangi šiuo klausimu pardavėjas jums nedaug galės padėti, čia jau jūsų asmeninis skonis, prie kurio ir reikėtų derinti praktiškąją pusę.

Šiuo metu rinkoje vyrauja įmontuojami led šviestuvai, kurie užtikrins reikiama šviesos kiekį patalpoje, tačiau tuo pat metu neužims papildomos vietos bei bus prisiderinę prie esamo interjero. Toks modernistinės stilistikos variantas yra mėgstamas ir dėl to, jog padeda sutaupyti vietos ir kartu praplėsti erdvę sukuriant didesnį šviesos pojūtį, tad neretai naudojamas net ne pagrindiniai apšvietimo funkcijai atlikti, o tarnauja kaip dekoro elementas.

Paprastesnis variantas būtų juostiniai led šviestuvai, kurių nereikia kažkaip specialiai įmontuoti ir galima įtaisyti praktiškai bet kurioje vietoje. Tai leidžia gerokai sutaupyti ir nusprendus pakeisti interjerą nereiktų rūpintis papildomais didesniais darbais. Šio tipo led šviestuvai labai plačiai naudojami apšviesti arba išryškinti baldus, pavyzdžiui, montuojant juos po spintelėmis ir taip sukuriant papildomą apšvietimą stalviršiui arba palei spintelių liniją šalia grindų, tuomet išryškinamos baldų ir bendro interjero linijos.

Renkantis taip pat svarbu nepamiršti, jog yra sukurti led šviestuvai su pulteliu ir tai nėra naujovė, kuri kainuotų didelius pinigus. Tačiau tai turintieji teigia, jog be šio privalumo būtų jau sudėtinga, kadangi labai patogu reguliuoti apšvietimą niekur nejudant iš vietos ir čia dauguma prisipažįsta, kad vakare tingėtųsi keltis iš lovos ir eiti išjungti šviesą.

21-315

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode