Darom/juosta
Bendruomenę džiugina Kalėdų eglė

Jau beveik visą savaitę Pakalupio kaimo bendruomenės nariai džiaugiasi Kalėdų egle, kurią įžiebė praėjusį šeštadienį.

Šventę pradėjęs Pakalupio seniūnaitijos seniūnaitis Ignas Vidmantas linkėjo gražaus vakaro: „Nors oras ir nedžiugina, tačiau tikiuosi, kad esate linksmi, jūsų sieloj šventė, o šis vakaras suteiks dar daugiau puikių emocijų.“

Bendruomenės pirmininkas Aldonis Eselinas dėkojo visiems, kurių pastangomis Kalėdų eglė tapo traukos centru: „Šita eglutė yra simbolis bendruomeniškumo, nes bendruomenė bendromis jėgomis: kas vamzdį įkalė, kas eglę nupjovė, kas žaislų pridarė, kas papuošė, sukūrė šventę. Dabar kaime turime traukos tašką, savotišką simbolį prieš didžiąsias šventes, kur galime sueiti, pabūti, pabendrauti, pasidalinti džiaugsmais ir skausmais. Manau, kad tai nebus paskutinis darbas Pakalupio bendruomenėje.“

Pasak pirmininko, bendruomenė dar tik pradeda gyvuoti, o pradžioje būna visko: ir nesusipratimų, ir gerų dalykų, tačiau sakė tikįs, jog ši graži pradžia įkvėps bendriems darbams, ir linkėjo būti draugiškiems, nesipykti, neįsileisti apkalbų ir kad ateinančios Kalėdos bei Naujieji metai būtų dosnūs, o Kalėdų Senelis išpildytų kiekvieno norus.

Netrukus atskubėjęs Kalėdų Seneliu persirengęs I. Vidmantas dalino saldžias dovanėles, dėkojo Pakalupio gyventojams, kurie negailėjo nei laiko, nei energijos, nei pinigų ir sukūrė šventę.

Sužibus Kalėdų eglutei ir dangų nušvietus fejerverkams, aplink eglę sukosi rateliai, susirinkusieji vaišinosi, bendravo ir džiaugėsi šventiška nuotaika bei galimybe susiburti ir pabūti kartu.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode