Ilgąjį savaitgalį – trejos rimtos varžybos

Praėjusį savaitgalį Mažeikių DARTS sporto klubo nariai dalyvavo trejose smiginio varžybose, kurios vyko Mažeikiuose bei Trakuose.

Dalyvavo rajono pirmenybėse

Kovo 11 dieną sportininkai tradiciškai paminėjo gražią šventę ir kartu dalyvavo kasmetinėse Mažeikių rajono smiginio pirmenybės.

Vyrų grupėje pagrindinėje 501 rungtyje ketvertuke susikovė Lietuvos čempionai, Mažeikių DARTS klubo rinktinės nariai. Trečiąją vietą iškovojo Julius Zubavičius, kovoje dėl 3-iosios vietos nugalėjęs Jurijų Stekolnikovą. 2016 metų Mažeikių rajono smiginio čempionu tapo Arūnas Čiplys, finale 4:1 nugalėjęs Tomą Bužoną.

Moterų grupėje kovoje dėl trečiosios vietos nugalėjo Daiva Mišeikienė, Irena Čiplienė liko ketvirtoji. Čempionės titulą iškovojo Lina Baliutienė, finale 4:1 nugalėjusi Mildą Zubavičienę.

Mėgėjų grupėje (negalėjo dalyvauti pagrindinės rungties prizininkai) per 10 serijų daugiausiai taškų surinko ir čempionais tapo Rimas Daubaris (649 taškai), moterų grupėje – Daiva Mišeikienė (552 taškai), o vaikų grupėje – Modesta Mišeikytė (480 taškų).

Papildomą rungtį laimėjo A. Čiplys, antrasis liko Tomas Bužonas, trečiąją vietą užėmė Rimantas Inta ir Rimas Daubaris.

Pasaulio reitingo varžybos Lietuvoje

Kovo 12–13 dienomis Trakuose vyko Trakų pilies taurė 2016. Šios varžybos įtrauktos į pasaulio reitingą. Atvyko per 100 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Anglijos. Mažeikiams atstovavo 7 sportininkai.

Pirmąją dieną vykusiose varžybose čempionu tapo estas Meelis Aule ir lietuvaitė Kornelija Lušaitė. Iš Mažeikių klubo sportininkų geriausiai sekėsi A. Čipliui, kuris iškovojo 9-ąją vietą, Tomas Bužonas – 17-ąją.

Antrąją dieną vykusiame Galvės taurės turnyre vyrų grupėje pajėgiausias buvo mažeikiškis A. Čiplys, moterų grupėje čempione tapo Baltarusijos atstovė Ekaterina Gordejeva. J. Stekolnikovas iškovojo 9-ąją vietą, o T. Bužonas ir J. Zubavičius iškovojo 17-ąją vietą. Moterų grupėje M. Zubavičienė iškovojo 13-ąją vietą.

Artimiausią savaitgalį laukia Baltijos–Latvijos reitingo varžybos Vainodėje (Latvija).