Darom/juosta
Sukėlė avariją ir susižalojo pats

Praėjusią savaitę rajone užregistruoti šeši eismo įvykiai, kurių metu sužalotas vienas žmogus. Dauguma avarijų įvyko nesilaikant saugaus atstumo. Vienas vairuotojas buvo neblaivus.

Nuvežė į ligoninę

Sekmadienį, apie pietus, eismo įvykis užregistruotas Tirkšliuose, S. Nėries–J. Janonio gatvių sankryžoje. E. N., vairuodamas automobilį „VW Passat“ neturėdamas teisės jo vairuoti, nereguliuojamoje sankryžoje važiuodamas iš šalutinio kelio į pagrindinį, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „VW Golf“ ir su juo susidūrė. Apgadinti abu automobiliai ir sužalotas automobilio „VW Passat“ vairuotojas. Dėl patirtų galvos sumušimų vyras nuvežtas į VšĮ Mažeikių ligoninę.

Pasišalino iš įvykio vietos

Antradienį vakare automobilių stovėjimo aikštelėje ties Merkelio Račkausko gimnazija kol kas nenustatytas automobilis nepaliko saugaus tarpo iš šono ir kliudė stovintį automobilį „Peugeot 807“. Kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino.

Trečiadienį naktį Geležinkelio–P. Cvirkos gatvių sankryžoje nenustatytas vairuotojas, vairuodamas neapdraustą ir be techninės apžiūros automobilį „Audi 80“, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į blogas oro sąlygas, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo į griovį, apgadino automobilį ir kelio šlaitą. Vairuotojas, palikęs automobilį, iš įvykio vietos pasišalino. Nustatyta, kad automobilis priklauso Viekšnių miestelio gyventojai M. G.

Nesilaikė saugaus atstumo

Penktadienį ryte ties Žemaitijos gatvės 30 namu nežinomas vairuotojas, vairuodamas „Renault Espace“ ir važiuodamas abuline eiga, nepaliko saugaus tarpo iš galo, atsitrenkė į kitą aikštelėje stovėjusį automobilį „Ford Focus“ ir nuvažiavo, tačiau netrukus surastas. Nustatyta, kad automobilį vairavo I. K. (gim. 1967 m.).

Tos pačios dienos vakare Pavenčių gatvėje, ties penktu namu, mažeikiškis V. P. (gim. 1964 m.), būdamas neblaivus, jam nustatytas vidutinis – 1,80 promilės – girtumas, vairuodamas automobilį „Citroen Berlingo“, nesilaikė saugaus atstumo nuo priekyje ta pačia kryptimi važiuojančio automobilio „Audi“, kurį vairavo tirkšliškis A. D. (gim 1969 m.), ir, jam sustojus, atsitrenkė į automobilio galą. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai.

Sekmadienį naktį ties Pavasario gatvės 17 namu viekšniškis T. Š., vairuodamas automobilį „BMW 320“ atbuline eiga, nepasirinko saugaus atstumo, atsitrenkė į stovintį automobilį „Opel Astra“ ir jį apgadino.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode