Darom/juosta
Išaiškinti nelegalias cigaretes ir naminę degtinę laikę asmenys

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai, aplankę keletą Mažeikių miesto ir rajono gyventojų, rado kontrabandinių cigarečių ir naminės degtinės.

Neviršijo nustatytų normų

Viename Mažeikių mieste, Vilniaus gatvėje, esančios namų valdos ūkiniame pastate rasta dvidešimt pakelių cigarečių „Minsk capital“ ir septyni pakeliai „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis bei keturi pakeliai „NZ Gold Super Slims“ be jokių akcizinių ženklų.

Draugystės gatvėje esančio daugiabučio namo bute pareigūnai aptiko septyniolika pakelių (vienas buvo nepilnas) cigarečių „Fest 7“, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis. Abiem atvejais pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena.

Apsilankius Vytauto gatvėje esančiame name rasta šiek tiek mažiau – šeši pakeliai cigarečių „Fest 7“. Ten gyvenanti moteris nurodė, kad cigaretes pirko sau, nes rūko. Administracinio teisės pažeidimo bylos teisena nepradėta, kadangi turimas cigarečių kiekis neviršija nustatytų normų.

Pareigūnai akcizinių prekių paiešką vykdė ir Mažeikių turgavietėje, tačiau šį kartą pažeidimų nenustatyta.

Rasta naminės degtinės

Policinė priemonė vykdyta ne tik mieste, bet ir rajone, tad, apsilankius Troškučių kaime, viename iš ūkinių pastatų rasta apie 7,5 l skaidraus skysčio, skleidžiančio specifinį naminės degtinės kvapą. Pats šeimininkas paaiškino, kad tai naminė degtinė, laikoma savo reikmėms. Pradėta administracinė byla.

Apie akcizais apmokestinamų prekių nelegalią apyvartą galite pranešti Telšių aps. VPK Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnams tel. (8 443) 98150, anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 443) 98084 arba bendruoju pagalbos telefono Nr. 112.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode