Darom/juosta




Sužalota keleivė

Praėjusią savaitę rajone užregistruoti šeši eismo įvykiai, kurių metu sužalota keleivė, partrenktas briedis ir stirna. Apgadinti automobiliai, kelio atitvarai, namo tvora ir stulpas.

Buvo sužalota

Ketvirtadienį naktį kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė Tirkšlių miestelio gyventojas E. P. (gim. 1994 m.), vairuodamas automobilį „Mercedez Benz“, nepasirinko saugaus greičio ir atsitrenkė į kelio atitvarus. Eismo įvykio metu sužalota automobilio keleivė V. J. (gim. 1995 m.). Mergina nugabenta į VšĮ Mažeikių ligoninę ir po medikų apžiūros išleista gydytis ambulatoriškai. Jai diagnozuotas veido ir kaklo sumušimas.

 Apgadino tvorą ir automobilį

Antradienį, apie pietus, I. H. avariją padarė prie pat savo namų, Reivyčių kaime, ties Aitvaro gatvės 2 namu. Moteris, vairuodama automobilį „VW Touareg“, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į savo namo tvorą bei apgadino ne jai priklausantį automobilį.

Pasišalino iš įvykio vietos

Šeštadienį vakare Viekšniuose, ties Tilto g. 33, nežinomas vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į telefoninio ryšio paskirstymo stulpą. Vairuotojas iš įvykio vietos pabėgo.

Dar viena avarija užregistruota ketvirtadienį ryte ties M. Daukšos gatvės 26 namu. Gudų kaimo gyventoja R. Ž. (gim. 1985 m.), vairuodama automobilį „Peugeot 406“ ir važiuodama atbuline eiga, nepaliko saugaus tarpo iš galo ir atsitrenkė į kitą aikštelėje stovėjusį automobilį „Subaru Legacy“. Moteris iš įvykio vietos pasišalino nepranešusi policijai.

Partrenkė žvėris

Pirmadienį vakare kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė mažeikiškis M. J., vairuodamas automobilį „Peugeot 406“, partrenkė į kelią išbėgusį briedį. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis. Briedis nugaišo.

Dar vienas žvėris partrenktas sekmadienį naktį. Mažeikiškiui K. J., vairuojančiam automobilį „Audi A6 Avant“,kelią pastojo stirna. Kelio ženklo „Laukiniai žvėrys“ nebuvo.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode