Marcinkevičius
Medininkų pasienio punkte po naktį kilusio gaisro visiškai atnaujintas eismas

eismasMedininkų pasienio kontrolės punkto angare ketvirtadienio naktį kilus gaisrui ir uždarius eismą, pasieniečiai skelbia atnaujinę visų transporto priemonių judėjimą abiem kryptimis.

Kaip nurodė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Giedrius Mišutis, į Lietuvą vykstančių lengvųjų automobilių eismas atnaujintas nuo 13.30 val., jie vėl gali įvažiuoti iš Baltarusijos.

„Nuo šiol Medininkų pasienio kontrolės punkte visos transporto priemonės ir asmenys yra tikrinami ir į abi puses praleidžiami įprasta tvarka“, – informavo G. Mišutis.

Krovininių transporto priemonių ir autobusų eismas į Lietuvą buvo atnaujintas priešpiet, lengvųjų automobilių eismas Lietuvos kryptimi buvo ribojamas ilgiau vykdant gaisro tyrimo ir padarinių likvidavimo darbus.

Bendrojo pagalbos centro duomenimis, pranešimas apie gaisrą mūriniame pastate gautas apie 02.40 val., į įvykio vietą buvo išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Kaip BNS anksčiau informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, gaisras likviduotas apie 7 val. ryte, nustatinėjamos jo priežastys, nukentėjusiųjų nėra.

Policijos departamento duomenimis, gaisras kilo atliekant automobilio „Porsche Cayenne“ patikrinimą. Pradžioje užsidegė minėtoji mašina, o nuo jos – ir angaras bei administracinė pastato dalis.

Nuostolis nustatinėjamas.

Kovo 1 dieną Lietuva uždarė Lavoriškių ir Raigardo pasienio punktus, pernai vasarą Lietuva uždarė taip pat du – Šumsko ir Tverečiaus –punktus. Šiuo metu pasienyje su Baltarusija veikia tik Medininkų ir Šalčininkų punktai. Prie jų pastaruoju metu formuojasi automobilių eilės.

BNS nuotrauka

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode